Kategorie blog
Chmura tagów
Maty kokosowe w materacach
Maty kokosowe w materacach

Maty kokosowe od dziesiątek lat stosowane są w produkcji materaców. Z czasem – równolegle z rozwojem nowych technologii – włókna naturalne zostały wyparte przez pianki tzw. zimne, które pozwalają uzyskać duże twardości i gęstości. W ostatnich latach, na fali powrotu do naturalnych surowców producenci znowu oferują wkłady materacowe z matami kokosowymi.

czytaj całość »
Nauka jedzenia
Nauka jedzenia

Od momentu kiedy dziecko zaczyna samodzielnie siadać, możemy pomyśleć o zakupie wysokiego krzesełka do karmienia. Jest to bardzo przydatne wszystkim rodzicom, którzy chcą, aby ich pociechy zdrowo i bezpiecznie uczyły się jedzenia.

czytaj całość »
Jaki materac dla Juniora?
Jaki materac dla Juniora?

Kategoria łóżek i materaców dla juniora – tzw. produktów dla dzieci 2+ to efekt doświadczeń wielu lat badań klinicznych, dostępności i powszechności literatury naukowej i popularnonaukowej oraz wzrostu świadomości rodziców. Ta świadomość ma znaczenie decydujące i jest elementem popularnego także i u nas zdrowego stylu życia, aktywnego wpływania na stan zdrowia i kondycji fizycznej całej swojej rodziny.

czytaj całość »
Wakacyjna podróż z dzieckiem
Wakacyjna podróż z dzieckiem

Do rodzinnych wakacji przygotowujemy się cały rok. Planowanie urlopu, wybór najlepszego miejsca, rezerwacja hotelu, sprawdzenie pobliskich atrakcji turystycznych – to wszystko dla komfortu naszych dzieci. Czy wliczamy do naszych przygotowań samą podróż? Wakacje często równają się dalszym wyjazdom, w których to nie możemy zapominać o bezpieczeństwie, a takie gwarantuje fotelik samochodowy 15-36.

czytaj całość »
Jak wybrać spacerówkę?
Jak wybrać spacerówkę?

Przy szykowaniu wyprawki dla maluszka, ważny jest wybór odpowiedniego wózka spacerowego. Wygodny, lekki, praktyczny, bezpieczny w użytkowaniu, również podczas rozkładania i składania… Zobacz, na co warto zwrócić uwagę!

czytaj całość »
Jaki materac wybrać?
Jaki materac wybrać?

Od łóżka w dużej mierze zależy twoje zdrowie i samopoczucie. Wygodny materac to zbawienie dla kręgosłupa i inwestycja w komfortowy wypoczynek. Jak więc wybrać ten odpowiedni i dostosować go do własnych potrzeb? Podpowiadamy, na co musisz zwrócić uwagę.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl